Frame TV zīmējumu konkurss
Ema, isa, Batman, tuletõrjekoer Nublu või printsess Elza multikast „Lumekuninganna ja igavene talv“. Igal lapsel on oma kangelane! The Frame elustiili teler on loodud selleks, et see muuta kunstigaleriiks, kus leidub kõikidele laste joonistatud tegelastele oma koht.

Joonistusvõistlus on lõppenud – palju õnne kõikidele auhinnalistele! Võitjatega saab tutvuda „Võitjad” kategooria all.

Auhinnad

The FRAME balva
3 paari Galaxy Buds2 juhtmevabu kõrvaklappe
The FRAME balva
3 Galaxy Tab S7 FE tahvelarvutit
The FRAME balva
1 The Frame televiisor
The FRAME balva
4 joonistuse kasutamine reklaamikampaanias
Osale konkursil, sest seal on palju väärtuslikke auhindu, nt Galaxy Buds2 uued kõrvaklapid muusikapauside jaoks, Galaxy Tab S7 FE tahvelarvuti loominguliste annete arendamiseks ja peaauhind The Frame disainteler. Kui teler on sisse lülitatud, saad vaadata oma lemmiksarju või - filme. Väljalülitatud Frame TV muutub kunstigaleriiks, kuhu võid üles laadida enda kunstiteosed või kus saad nautida maailmakuulsate maalikunstnike omi. Ning veel üks eriline auhind - žürii lemmikud ning võistluse võidujoonistused kaasatakse The Frame TV välireklaami kampaaniasse! Rohkem teavet auhindade ja nende jagamise korra kohta vt nupu "Tingimused" alt.

Žürii esindajad

the Frame jury

Kristi KongiMaali - ja installatsioonikunstnik ning Eesti Kunstiakadeemia maalieriala õppejõud, kes keskendub oma töödes värvile, valgusele ja ruumile, teostades maale sageli installatiivselt või kohaspetsiifiliselt. Kongi on pälvinud mitmeid mainekaid auhindu.
the Frame jury

Helene VetikTuntud graafiline disainer, stilist ning kaksikute ema. Alati silmapaistev ja värviküllane Helene inspireerib paljusid oma oskusega ühendada kunst ja disain igapäevaeluga.
the Frame jury

Henry JakobsonKolme lapse isa, autor ja tuntud blogija, kes toob ilustamata lastekasvatamise igapäeva rõõme ja muresid laia avalikkuse ette. Ühtlasi ka edukas suitsetamisest loobumise terapeut.
the Frame jury

Antti AasmaPikalt Samsungi Eesti kontori eesotsas olnud Antti tunneb peensusteni uut tehnoloogiat ja nutikaid seadmeid, mis on järjest rohkem meie igapäeva elu osaks.

Uuemad
joonistused

Robin
Robin
Joosep Metsküla, 7-aastane
Lendav superkangelane
Lendav superkangelane
Remir Autor, 9-aastane
Superkassid
Superkassid
Signete-Liise Ostrak, 8-aastane
Jaga oma lemmikjoonistust sotsiaalvõrgustikes!

Kord nädalas loosime kõigi joonistuste jagajate vahel välja ühe Wolti 50-eurose kinkekaardi võitja!

Jagades pea meeles ära märkida Samsung Eesti SamsungEesti (IG: @samsungee; FB: SamsungEesti)!